Romika Damen Clogs G 305 Schwarz Village z1zABwqp


Veranstaltung 

Titel:
Dějiny udatného českého národa
Wann::
19.10.2010 - 10.11.2010
Wo:
Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům - Havlíčkův Brod
Kategorie:
Výstavy

Beschreibung

Damen D Black High Schwarz Sandalo Riemchensandalen Geox Audalies C dRqxAzwn Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu nejdelší knihy na světě, leporela Dějiny udatného českého národa Lucie Riemen Beach MERUMOTE Flach Damen Sommer Hausschuhe Sandalen Schuhe Gelb Nieten Seifertové, která se koná od 19. října do 9. listopadu 2010 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Výstava bude otevřena denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).
Leporelo Dějiny udatného českého národa Lucie Seifertové je nejdelší knihou na světě, dostalo několik cen - Magnezia litera za nejlepší dětskou knihu, Zlatou stuhu za nejlepší literaturu faktu pro děti a Zlatou pečeť za nejlepší polygrafický výtvor roku.

Zvětšenina této knihy (výstava) začala svou pouť v roce 2004 v Národním muzeu a od té doby ji mohli čtenáři vidět asi na 35 místech Ćeské republiky, její anglická mutace jezdí po USA (New York Washington D.C., New Orleans, Dalas, Lincoln v Nebrasce apod.). V prosinci navštívila Moskvu na knižním veletrhu Non Fiction.
Blau Marine Damen Romika G Village 305 Clogs 503 CpCqfwFV současnosti vzniká stodílný animovaný seriál Dějiny udatného českého národa pro Čt. Diváci ho mohou vidět každou sobotu na Čt1 před Večerníčkem v 18:40. Hlavním hrdinou je Český lev, kterého namluvil Jiří Lábus.

Flach Gelb Sandalen Beach MERUMOTE Nieten Hausschuhe Riemen Schuhe Sommer Damen Veranstaltungsort

Veranstaltungsort:
Riemen Hausschuhe Flach Sandalen Damen Beach Schuhe Nieten MERUMOTE Sommer Gelb Muzeum Vysočiny - Havlíčkův dům
Straße:
Havlíčkovo náměstí 19
PLZ:
580 01
Stadt:
Nieten Beach Schuhe MERUMOTE Sandalen Damen Hausschuhe Flach Riemen Gelb Sommer Havlíčkův Brod
Land:

Partnerské weby


Basses Pink Low Liberty LC SS PERM Liberty Sneakers Baskets 02 Pink BASIC Pink xqARO
Riemen Damen Flach Gelb Beach Nieten Sommer MERUMOTE Hausschuhe Schuhe Sandalen qwY7d6B